Виробник іграшок Radio Flyer об'єднав зусилля з компанією Tesla. Мета - випустити мініатюрний електромобіль для дітей, зменшену копію Tesla Model S. У мініатюрному електромобілі встановлені Li-ion акумулятори Flight Speed.

Це дозволило збільшити час автономної роботи автомобіля і прискорити процес перезарядки. Зараз зарядка батареї буде займати всього 3 години. Акумулятор знімний, так що якщо є дві батареї, одну можна завжди тримати зарядженої, щоб замінювати в разі розряду другий.

У Tesla Model S для дітей збережено велику кількість елементів дорослої моделі. Працюючі передні фари, стандартна схема фарбування авто, звукова система, яка відтворює досить реалістичні звуки - все це робить автомобільчик досить цікавим для молодшого покоління.

"Напевно, і багато дорослих хотіли б покататися на такому авто, але що поробиш - розміри автомобільчика не дозволяють цього зробити", - повідомляє GeekTimes.

Читайте також: Новий електрокар Tesla продаватимуть за $25 тисяч

Популярні новини зараз

Діаманти і чисте золото: в Україні створили найдорожчу сукню, від вартості і фото падає щелепа

Коломойський хоче для Порошенка смертної кари

Портнов заявив про нову коаліцію в Раді, Зеленському не сподобається: "Токсичний Порошенко пронизав в уряд"

Повне відео постільної сцени з голою дружиною Харламова Асмус злили в мережу: "Скільки заплатили?"

Показати ще

Крім того, діти можуть вибрати дві швидкості - 5 і 10 кілометрів на годину відповідно. На жаль, виробник нічого не говорить про можливість автономної парковки. Зате коштує Tesla для дітей не десятки тисяч доларів, а всього $ 500.

Перша партія буде відвантажена вже в травні. Цільова група - діти від 3 до 8 років. Менші за віком діти просто не зможуть управляти своїм електромобілем, а старшим буде в ньому незручно - зростає молодий організм, що поробиш.