Народний депутат Олександр Сочка прокоментував інцидент в залі засідань Верховної Ради, коли Володимир Парасюк накинувся на члена "Опозиційного блоку" Дмитра Колесникова за образливі слова в бік лідера "Самопомочі" Андрія Садового.

"І бійки в парламенті цивілізованої країни - не метод вирішення політичних протистоянь навіть з Оппоблоком. Останні кілька тижнів дають підстави для тривожного висновку, що Опозиційний блок почистив пір'я і починає відновлюватись, готуючись до виборів і повернення. На тижні спробували скасувати закон про очищення влади. Зареєстрували постанову про відставку міністра-люстраторів. у Верховній Раді їх виступи все більш категоричні, а сьогодні Володимир Бойко і Нестор Шуфрич навіть погрожували спікеру Андрію Парубію і АнтиОППівскім фракціям. Це ті ж орки, які разом з Борисом Колесніковим і Олегом Царьовим в шостому скликанні ламали меблі на головах Михайла Волинця, Олеся Донія, Миколи Петрука та інших", - пише політик у своєму блозі на politeka.

Політик зазначає, що депутати "Опозиційного блоку" все ще бояться проявити себе. Він наводить як приклад ситуацію, що після погроз Нестору Нуфричу, він все-таки почав виступати українською мовою. Але ситуація не зміниться кардинально, якщо нинішні політики продовжать робити помилки, що призведе до реваншу "Оппоблока".

Читайте також: Влада не поспішає повернути в країну накрадене Януковичем

Нагадаємо, що депутат від "Самопомочі" Єгор Соболєв заявив, що скасування закону про люстрацію буде сприяти тому, що політики часів Януковича зможуть спокійно повернуться у велику політику.

Популярні новини зараз
Держава розщедриться? Чого чекати від індексації пенсій у 2026 році Не тільки індексація: пенсіонерам готують нове підвищення виплат Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою Покарання за банківські картки: українців востаннє попередили
Показати ще