Найкращі знімки Землі у 2015 році (фото)

поділитись
На фото відображені різні країни і частини світу крупним планом - пустеля Сахара, Гаваї, озеро Чад, скандинавські країни, ландшафти Аргентини

[gallery]

Космічне агентство NASA опублікувало на своєму офіційному сайті найкращі знімки Землі 2015 року, які були зняті з борту Міжнародної космічної станції (МКС).

Всі представлені кадри були спеціально відібрані космічним центром Джонсона.

На фото відображені різні країни і частини світу крупним планом - пустеля Сахара, Гаваї, озеро Чад, скандинавські країни, ландшафти Аргентини і багато іншого. Знімки зроблені безпосередньо астронавтами МКС в різний час і сезони.

Раніше астронавт NASA Скотт Келлі, який публікує на своїх сторінках в соцмережах фотографії, зроблені з борту Міжнародної космічної станції, продемонстрував новий вражаючий знімок.

На фото зображена нічна частина Землі, навколо якої помітні спалахи північного сяйва. Можна помітити не тільки північне сяйво, але й вогні міст Землі, над якими пролітала МКС.

Читайте також: На Сонці утворюється гігантська діра (фото)

Американський астронавт разом зі своїм напарником Михайлом Корнієнком знаходяться на борту станції з річною місією. Їх повернення додому намічено на 3 березня 2016 року.

Передбачається, що астронавти проведуть у космосі 342 дні, що повинно надати вченим можливість для кращого вивчення поведінки людського організму в тривалому космічному польоті.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
NASA, знімок Землі, Космос
Інтернет мережу розбурхали фотографії конкурсу краси в Луганську
0
0
13:46 20.04.2018
Реакція організму може бути непередбачуваною
0
0
13:12 20.04.2018
Мінські домовленості не рятують від втрат
0
0
12:53 20.04.2018
Легалізація не поширюється на багатоповерхові житлові будинки та будівлі
0
0
12:51 20.04.2018