Для студентів, що навчаються в університеті Британської Колумбії в Канаді, почали будувати 18-поверховий гуртожиток. Для його будівництва використовували лише дерево. Гуртожиток отримав назву Tall Wood Building.

В будівлі передбачено 404 кімнати для студентів. Гуртожиток спроектувала компанія Acton Ostry Architects. Його збудують у 2017 році. По закінченню воно стане найвищою дерев'яною будівлею в світі.

Гуртожиток виконали у формі вежі, а висота його складатиме 53 метри. Загальна площа становитиме 15 110 квадратних метрів. На першому поверсі будівлі розташуються приміщення для зустрічей і занять. На останньому обладнають вітальню. Решти поверхів віддадуть під 272 студії та кімнати студентів. В кожній буде жити по чотири чоловіка. Загалом для студентів обладнають 33 кімнати.

Читайте також: Голландські студенти створили автомобіль на мурашиній кислоті

Але не все у будівлі робитимуть з дерева. Фундамент виконають за перевіреними технологіями і він буде бетонним. Підлогу виготовлять з п'яти перехресно склеєних дерев'яних панелей.

У будинку передбачена система автоматичного гасіння пожеж через високу пожежонебезпеку деревини. З цією ж метою сходи будуть армовані. Компанія Acton Ostry Architects вважає, що будівля отримає "золотий" сертифікат LEED. Це рейтингова система для енергоефективних і екологічно чистих будівель.