Національний банк України заявив про посилення заходів щодо недопущення відтоку капіталу з країни до Росії.

Про це повідомила прес-служба НБУ.

З сьогоднішнього дня банк буде відмовляти в ліцензії на деякі валютні операції. Це буде відбуватися в тому випадку, якщо буде виявлена ​​в документі інформація, що особа, яка намагається провести певні дії з грошовими коштами, знаходиться в країні-агресорі.

У прес-службі НБУ нагадали, що Росія визнана Верховною Радою України державою з даною назвою, відповідно до постанови від 2015 року.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Міжнародний валютний фонд скоротить розмір виділеної Україні допомоги на 700 млн доларів. Спочатку Планувалося, що країна отримає 1,7 доларів. Подібні заходи прийняли через те, що в Україні не виконали всі приписи, які були вказані в МВФ.

Популярні новини зараз
"Країна під водою, люди тікають": у пророцтві Баби Ванги виявили прогноз на 2025 рік В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще