Національний банк України оголосив про те, що 2016 року він зазнав найбільших збитків за всю свою історію - близько 159 млрд гривень.

Про це повідомляє офіційний сайт НБУ. Настільки великі збитки банкіри пояснюють тим, що націоналізація найбільшого банку України - "Приватбанку" - зажадала від держави 136 млрд гривень як резерв для кредитного портфеля. На цей момент частка державних банків у чистих активах становить приблизно 51,3% проти 28,1% на момент складання аналогічного огляду в 2016 році.

Читайте також: Банківська система може "не дожити до ранку", а НБУ "лікує" її гомеопатією – експерт

Також в НБУ зазначають, що за минулий рік збиток НБУ без урахування так званого "фактора Приватбанку" значно зменшився - з 66 млрд гривень до 23 млрд. За попередніми оцінками, 2017 року весь банківський сектор України (без урахування, знову ж таки, Приватбанку) може стати прибутковим.

Як раніше писав Знай.ua, на цей момент в Україні відбувається процес стрімкого скорочення кількості неефективних фінустанов, через що люди масово втрачають роботу.

Популярні новини зараз
Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації "Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК
Показати ще