Національний банк України оголосив про те, що 2016 року він зазнав найбільших збитків за всю свою історію - близько 159 млрд гривень.

Про це повідомляє офіційний сайт НБУ. Настільки великі збитки банкіри пояснюють тим, що націоналізація найбільшого банку України - "Приватбанку" - зажадала від держави 136 млрд гривень як резерв для кредитного портфеля. На цей момент частка державних банків у чистих активах становить приблизно 51,3% проти 28,1% на момент складання аналогічного огляду в 2016 році.

Читайте також: Банківська система може "не дожити до ранку", а НБУ "лікує" її гомеопатією – експерт

Також в НБУ зазначають, що за минулий рік збиток НБУ без урахування так званого "фактора Приватбанку" значно зменшився - з 66 млрд гривень до 23 млрд. За попередніми оцінками, 2017 року весь банківський сектор України (без урахування, знову ж таки, Приватбанку) може стати прибутковим.

Як раніше писав Знай.ua, на цей момент в Україні відбувається процес стрімкого скорочення кількості неефективних фінустанов, через що люди масово втрачають роботу.

Популярні новини зараз
Зима без снігу? Синоптики попередили, що Україну чекає "м’який сюрприз" від погоди Примусова висилка українських чоловіків із Польщі: експерт пояснив, чи час збирати валізи Заплатите комуналку і за себе, і за інших людей: українці залишаються із чужими боргами Через 10 днів можуть припинити виплати: Пенсійний фонд оголосив важливе правило
Показати ще