Небезпечні каруселі кататимуть дітлахів у Львові

поділитись

0

292

Завтра, 7 квітня, у львівському Парку культури і відпочинку імені Б. Хмельницького, відкриються атракціони, для яких ще минулий сезон мав бути останнім.

Завтра, 7 квітня, у львівському Парку культури і відпочинку імені Б. Хмельницького, відкриються атракціони, для яких ще минулий сезон мав бути останнім. На заміну атракціонів немає коштів, тому небезпечні каруселі кататимуть дітлахів знов, пише Zaxid.net.

Завідувач атракціону "Автодром" Орест Андрухів стверджує: "Ми робимо повністю технічний ремонт. Перебираємо, ремонтуємо, готуємося до сезону. Вони у доброму стані, все працює". За словами керуючого, всі без винятку каруселі отримали допуск до початку сезону, який видає спецкомісія

До нового сезону в парку культури поставили лише один новий атракціон – гірку для тюбінгу. Вона працює в тестовому режимі і вже стала популярною.

Та поки гірку тестували – знайшли недоліки. Тюби незручні для малечі, тож вже замовили спеціальні – дитячі. Окрім того, збираються встановити бугельний витяг, який підніматиме таблетки вгору. "Цього сезону адміністрація парку хоче купити ще один новий сімейний атракціон, але бюджет на його придбання дуже малий. Атракціони занадто дорогі, а міська рада виділила на це лише 2 млн. грн.", - зазначає директор Парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького Олександр Молодий.

Читайте також: В Одесі патрульна машина збила жінку

Щоб повністю замінити каруселі, треба 3,5 млн євро. Тож чи стане цей сезон останнім для стареньких атракціонів – загадувати вже ніхто не береться. Ціни на каруселі поки що залишаються минулорічними, але їх збираються піднімати. Наскільки – ще рахують, але обіцяють – мінімально.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
атракціони, діти, Львів
Половина депортованих були кримінальними авторитетами
0
0
10:02 18.11.2017
Екс-регіонал Єфремов накопичив солідний капітал в швейцарському банку
0
0
09:50 18.11.2017
Готуйтеся до сюрпризів. Хороших чи не дуже - залежить від вашого регіону
0
0
09:42 18.11.2017
Хуг хоче поговорити з бойовиками про становище з безпекою та виконання Мінських угод
0
0
07:44 18.11.2017
В українців з'явиться можливість дешево літати за додатковими напрямками
0
0
07:33 18.11.2017