У селі Соснівка (Київська область) вночі, таємно працює гранітний кар'єр у якого більш ніж два роки тому відібрали ліцензію. Люди не сплять ночами через страшенній гуркіт, а вдень дихають шкідливим пилом, який після нічної роботи кар'єру не розсіюється навіть до вечора, повідомляє ТСН.

"Коли працюють усі п'ять ліній, тут взагалі неможливо заснути. Слухаємо, як працює конвеєр, Ранкове світло до мене пробивається крізь кам'яний пил, який щільно вкриває будинки селян та їхні городи. Вдень на кар'єрі панує тиша, робіт не проводиться. Вночі ж найбільше шуму видає нова подрібнювальна станція. Цей сортувальний комплекс є й причиною шкідливого пилу. До найближчої хати від нього менше, ніж пів кілометра", - скаржиться житель села Віталій Шаповаленко.

Селяни зазначили, що як тільки приїжджає комісія з перевіркою, станція або ламається або там взагалі немає нікого, ніби кар'єр взагалі не працює.

Як раніше повідомляв портал "Знай", мер Кропивницького, колишнього Кіровограда, Андрій Райкович вирішив безкоштовно проїхатись в громадському транспорті, однак йому не вдалось цього зробити.