Рахунки "Київенерго" були заблоковані Державною Виконавчою службою через заборгованість перед "Нафтогазом". На сьогоднішній день компанія працює за рахунок старих запасів, які стрімко закінчуються. А це значить, що уже до кінця червня "Київенерго" може припинити свою роботу.

"Те, що наші машини ще виїжджають на аварії, що ми ще ремонтуємо мережі, проводимо випробування - це завдяки тому, що у компанії були запаси. Тобто ми завжди все-таки більше собі купуємо бензину, передоплату робимо, у нас є якісь матеріали, інструменти, але вони вже закінчуються, і цілком реально, що до кінця червня ми підійдемо до того, що зупинимося", - розповіла у своєму інтерв'ю "Голосу Столиці" директор з правового забезпечення "Київенерго" Ольга Ієвлєва.

Вона також зазначила, що керівництво компанії звернулося до мера Києва Віталія Кличка з проханням посприяти у вирішенні цієї проблеми. Кличко в свою чергу звернувся з проханням про допомогу до президента Петра Порошенка.
Але наразі відповіді від нього нема.

Читайте також: У Києві патрульні врятували від самосуду водія, який збив дітей

Зазначимо, що що на даний момент з рахунків компанії вже списали 32 мільйони гривень на оплату боргів підприємства.

Популярні новини зараз
Vodafone порадували українців цікавою пропозицією: лише 1 копійка але є умови 5 жіночих імен, від яких у чоловіків "зносить дах": кому з красунь пощастило Врахування доходів при призначенні субсидії: яка умова буде вирішальною Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще