За минулу добу пожежники гасили полум'я в шести автомобілях у Києві. Про це повідомила прес-служба ДСНС Києва.

Вранці 6 вересня у дворі п'ятиповерхового житлового будинку по вул. Кибальчича, 10, загорілися два автомобілі. Сильний вітер перекинув вогонь на припаркований поряд моторолер. Рятувальники загасили полум'я.

У ніч на 7 вересня біля проїжджої частини дороги по вул. Братиславській, 2 загорівся автомобіль Peugeot. Вогонь перекинувся на поруч розташований автомобіль Audi та вантажний фургон ГАЗ, через деякий час його загасили.

Під час пожеж ніхто не постраждав. Слідчі встановлюють причини пожежі.

Як раніше повідомляв портал "Знай", автомобіль ОБСЄ спалили в Івано-Франківську.

Популярні новини зараз
За порожню квартиру можна не платити: як зменшити "комуналку" ТЦК відстежуватимуть місцезнаходження ухилянтів: видадуть самі себе Прогноз погоди на літо 2026: українцям обіцяють спеку, грози та несподіваний урожай Дорослі діти прагнуть жити з батьками: все більше сімей обирають лишатись разом
Показати ще