Вчора ввечері до чергової частини зателефонували мешканці Запоріжжя і повідомили про те, що на одному з дитячих майданчиків знайшли гранату.

Як інформує replyua.net, вибухонебезпечна річ була виявлена в одному з дворів на вулиці Чарівній.

Читайте також: Українців саджають за пости у "Вконтакте"

На місце виїхали співробітники поліції. У черговій частині поліції Запоріжжя прокоментували , що, крім поліцейських, на місці працювали співробітники слідчо-оперативної групи Шевченківського райвідділу.

Співробітники поліції оточили весь двір. Поліцейські обклали гранату автомобільними шинами.

Популярні новини зараз
У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію
Показати ще

Згодом вони повідомили про знахідку вибухотехнікам ГУ ГСЧС по Запорізькій області.За кілька хвилин вибухотехніки перемістили гранату в контейнер і відвезли для знешкодження.

Нагадаємо, що кілька днів тому у двір одного з приватних будинків Харкова невідомі особи кинули гранату РГД-5, яка відразу вибухнула. У поліції розповіли, що ніхто з мешканців будинку не постраждав. Наразі в поліції встановлюють осіб, причетних до злочину. Їм загрожує до десяти років позбавлення волі.