Німецькі журналісти стверджують, що бойовиками на сході України командує російська армія.

У газеті Die Zeit вийшла стаття під назвою "Весела пропаганда і ненависть за командою", в якій журналісти наводять докази того, що бойовики Донбасу виконують волю Росії. Як джерела інформації журналісти використовують електронну переписку "міністерства інформації ДНР", яка була опублікована сайтом "Миротворець".

Виходячи з листів, німецькі аналітики роблять висновок, що бойовиками керують російські командири, хоча президент Росії Володимир Путін неодноразово заперечував причетність військових РФ до конфлікту в Донбасі.

Також журналісти відзначили, що Росія має намір виставляти Захід ворогом України, використовуючи методи пропаганди.

Раніше "Знай.ua" повідомляв про постачання потужної зброї з Росії в Донбас.

Популярні новини зараз
До 12 150 грн щомісяця: українцям виплачуватимуть нову соцдопомогу— хто зможе отримати Три категорії українців можуть отримати по 4 тисячі гривень: як подати заяву Термінове оновлення для "Резерв+": що треба негайно зробити Обмежено придатних відправляють на передову: хто вирішує долю військовослужбовців
Показати ще