Відповідно до нового "шпигунського" фото корпусу "iPhone 7", смартфон отримає більшу камеру, про це повідомляє "Engadget".

Що не тиждень, то новий витік стосовно "iPhone 7", який "яблучний гігант" представить восени. Після чуток про те, що в новому смартфоні від "Apple Inc." з'явиться підтримка другої SIM-картки, роз'єм для навушників 3,5-мм, та розширений максимальний об'єм пам'яті до 256 гігабайт, китайські джерела інформують, що "iPhone 7" у версії з дисплеєм 4,7 дюйма отримає більшу за розмірами камеру. Також на фото відносно поганої якості видно, що пристрій матиме менш помітні смужки антени.

Більша камера означає більшу матрицю, що дозволить збільшити світлочутливість в новому "iPhone", а відповідно, покращить якість фотографій, зроблених на смартфон.

Джерела з Китаю повідомляють, що у версії на 4,7 дюйма залишиться роз'єм для навушників, однак, чи стосується це версії "Plus" на 5,5 дюйма наразі невідомо. Фанати "яблучної" техніки сподіваються, що це так.

Очікується, що версія на 5,5 дюйма матиме подвійну матрицю камери, що прирівняє якість фото з пристрою до дзеркальних фотоапаратів.

Популярні новини зараз
Мама Кузьми Скрябіна впевнена, аварія у 2015 не була випадковістю, але довести нічого не може: "Не було на кого показати пальцем" "Закрий п*здак Аркаша": Скрипін нагадав "харошому" руському Бабченко його місце Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада"
Показати ще