Верховний суд України визнав програму "Ревізор" інтелектуальною власністю "Нового каналу". Тепер проект виходитиме, ймовірно, без Ольги Фреймут. Крім того, за рішенням суду канал "1+1" має сплатити грошову компенсацію за завдані збитки. Сума компенсації не повідомляється.

"Новий канал" воює з каналом "1+1" за телепрограму "Ревізор" з 2014 року. Співробітників телеканалу, які мали відношення до програми "Інспектор Фреймут" навіть викликали до суду як співучасників злочину.

Юристи повідомили, що для них ця справа була цікавою, так як у законодавстві України відсутнє визначення такого об'єкту інтелектуальної власності як телеформат.

Читайте також: Стало відомо ім'я батька дитини Фреймут

Ольга Фреймут зараз вагітна, але продовжує кар'єру телеведучої і розпочинає новий проект "На ножах" на каналі "1+1". Шоу глядачі зможуть побачити уже цієї весни.

Популярні новини зараз

Українців не впустили на матч Євро-2020 в Бухаресті з Кримом на прапорі: "Спірна територія"

Ірина Білик після розлучення з Ахмадовим нагадала про важливу істину: "Не кохай, як не віриш.."

Віктор Павлік в обнімку зі спокусливою білявкою подражнив дружину після пологів: "Красунчики"

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

Ольга Фреймут у рамках програми інспектувала школи, дитячі садочки, лікарні та інші громадські місця, на які найбільше надходило скарг від телеглядачів. Також вона першою в Україні створила "Народну премію", якою нагороджувала справжніх професіоналів своєї справи.