Завтра ввечері, 25 лютого о 19.00, відбудеться фінал національного відбору на Євробачення-2017. Глядачі та журі визначатимуть голос і пісню, які представлять Україну на пісенному конкурсі. Цього року фінал виявився найсильнішим, і будь-який з учасників гідний не тільки представляти країну на Євробаченні, а й перемогти.

Ось список фіналістів з їхніми піснями

  1. Сальто Назад - О Мамо
  2. MELOVIN - Wonder
  3. O.Torvald - Time
  4. ILLARIA - Thank You for My Way
  5. TAYANNA - I Love You
  6. ROZHDEN - Saturn

А це відео з найяскравішими моментами виступів учасників фіналу нацвідбору. Обіцяю, що вибір буде нелегким. Рок, фолк, хіп-хоп, соул, поп - пісні фіналістів продемонстрували різноманітність стилів. Але головне - наявність смаку і музичної якості.

Виступи шести фіналістів нацвідбору в прямому ефірі покаже телеканал UА Перший. Також фінал можна буде дивитися на сайті Першого національного, на офіційному YouTube-каналі та в Facebook.

Крім конкурсантів, в фіналі нацвідбору також виступлять учасники Євробачення-2017, що представлятимуть Францію і Польщу.

Читайте також: Учасники фіналу Євробачення-2017: Франція та Іспанія

Система голосування на національному відборі залишається такою ж, як і у півфіналах. Журі виставляють учасникам бали, глядачі голосують шляхом смс, після чого бали від суддів і глядачів підсумовуються. Так що будь-який голос матиме значення, може бути, саме ваш.

Вести фінал нацвідбору на Євробачення-2017 буде Сергій Притула. Судити в якості журі буде музичний продюсер відбору Костянтин Меладзе, артист і композитор Андрій Данилко та переможниця Євробачення 2016 Джамала.