Російські розробники зі студії Лебєдєва створили безглузду, але водночас цікаву клавіатуру. На її кнопках відображуються будь-які символи, й виконувати вони можуть будь-які функції.

Огляд творіння, яке має назву "Оптімус Популяріс", створив американський YouTube-канал Unbox Therapy. Хлопець на відео із захопленням та сміхом спостерігає, як символи на компактній клавіатурі змінюються залежно від його побажань.

Цікаво, що такий винахід підійде для будь-якої мови, адже має універсальну розкладку. Ним можна друкувати навіть складними мовами на кшталт арабської й китайської і вводити нестандартні символи, наприклад ноти.

Однак клавіатура має велику для рядового користувача ПК ціну. На офіційному сайт її продають за 765 доларів, а в онлайн-магазині Amazon - усього за 550 доларів. В українській валюті це приблизно 14 тисяч гривень - за ці гроші можна купити потужний комп'ютер чи смартфон останньої моделі.

Читайте також: Користувачі зможуть зібрати смартфон на свій смак

Популярні новини зараз

Осадча і Горбунов показали справжнж кохання на "Танці з зірками": ідеальні стосунки навіть в прямому ефірі

Хотіла заощадити: навіть найближчі друзі висміяли молоду наречену за нестандартний вчинок

Українцям значно підвищать пенсії та раніше "відпустять" на відпочинок: поталанило не всім

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

Дизайнер і розробник із ніком Hege представив модульний смартфон THOR. Власник зможе змінювати у ньому елементи за власними побажаннями.