Упродовж минулої доби окупанти 72 рази обстріляли позиції українських військових.

Про це повідомив прес-центр штабу АТО.

Найманці окупанта продовжують порушувати режим тиші. Вони вели вогонь з 122 міліметрової артилерії, різнокаліберних мінометів, великокаліберних кулеметів та БМП. По Невельському і Широкино працювали снайпери.

Читайте також: Дніпровські медики врятували пораненого жителя Авдіївки

Бойовики стріляли в усіх напрямках. Повідомляється про одного пораненого українського військового. Втрат з нашого боку немає.

Популярні новини зараз
Пенсії, лікарняні та субсидії: чи отримають українці соцвиплати у листопаді Захист від неправомірних нарахувань: що слід робити після оплати комуналки Нові правила передачі показників лічильника: про які зміни варто знати Без довідки не буде виплат: який документ пенсіонери мають подати до ПФУ
Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", 13 лютого на терріторію Донбасу окупанти перекинули різну техніку і найманців "кадировцев". Українській військові розповіли, що повісили прапор на боці ворога.