Окупанти розпродають майно Коломойського в Криму

поділитись
"Влада" анексованого півострова виставила на продаж 20 об'єктів і планує заробити два мільярди рублів. Гроші від цього направлять на компенсацію збитків кримчан за депозитами

"Влада" анексованого Криму влаштувала розпродаж майна, що належить українському олігарху Ігорю Коломойському. На продаж виставили майже 20 "націоналізованих" об'єктів.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Так звані керівники Криму планують заробити майже два мільярди рублів. Перший віце-спікер кримського "парламенту" Костянтин Бахарєв розповів, що виручені кошти хочуть перенаправити до Фонду захисту вкладників. Це, за його словами, дозволить компенсувати збитки кримчан, чиї вклади в українських банках перевищували 700 тис. рублів.

"На сьогодні "республіка" вже отримала близько 1,5 мільярда рублів від продажу колишнього майна українського олігарха, з яких 1,2 мільярда рублів виручені від продажу санаторію "Форос", а 245,7 мільйона рублів – з чотирьох об'єктів в Ялті", - розповів представник "влади" півострова.

Нагадаємо, Ігор Коломойський подав проти Росії позови. Їх сума сягає одного мільярда доларів. Позов українського олігарха у лютому вже ухвалив Стокгольмський арбітраж.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
анексія криму, Коломойський, Крим
Глава ЦВК Курултаю Заїр Смедляєв розповів всю правду про голосування кримських татар на виборах президента РФ
0
0
12:32 19.03.2018
Найатмосферніші та найнестандартніші заклади столиці
0
0
12:29 19.03.2018
Бойовики намагалися витягнути Захарченка, але...
0
0
11:36 19.03.2018