Лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко спонсорується одним із депутатів "молодіжного крила" Опозиційного блоку Євгеном Мураєвим. Саме йому належить телеканал, на якому "радикал" Ляшко веде нову телепередачу.

"Один найрадикальніший народний депутат - Олег Ляшко - почав вести щотижневу програму на каналі, який належить младодепутату від Опозиційного Блоку, що не приховує своіх антиукраїнських поглядів - нєкоєму Мураєву. В програмі нової ТБ-зірки - жодного слова про офшори опозиційного блоку, до речі. Цікаво, чи всім депутатам пан Мураєв дає час для авторських програм на своєму каналі?

Читати також: Луценко розпочав кадрові чистки в Генпрокуратурі

Р. S. Також останнім часом цей самий депутат- телеведучий - улюбленець шановного каналу "Україна" і газети "Сегодня", жодного дня без розповідей про розкладачки у ВР, корів біля КМ і інших надзвичайно важливих для країни новин. Думаю, це чисте співпадіння, звичайно, бо ж не може найрадикальніший депутат так радикально і неприховано палити своїх нових спонсорів.", повідомила нардеп Ірина Геращенко у своєму блозі на glavcom.ua.

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що "Радикальна партія" Ляшка спонсорується безпосередньо із Кремля. Крім того, Ляшко використовує для перельотів літак російського бізнесмена, який входить до найближчого оточення Володимира Путіна.

Популярні новини зараз

Могилевська зі сльозами звернулася до покійного Чапкіса: "Спасибі за наше весілля"

Українці довідалися, чому "Холостяк" Заливако вибрав Анну Богдан, а не "Зайку": "С*ксуальні іграшки, ланцюги"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

"Холостяк" Іраклі Макацарія зізнався, навіщо крутить роман з 19-річною: "Порадійте за мене..."

Показати ще