Старший син колишнього президента Олександр Янукович розповів російським журналістам про загибель і похорони свого брата Віктора.

Олександр підтвердив, що Януковича-молодшого поховали в Севастополі, так як їх мати Людмила проживає зараз у Криму, і їй буде зручно відвідувати могилу молодшого сина.

"Ми вирішили поховати брата тут, тому що він дуже любив Крим, а тим більше Севастополь, і в Свято-Нікольському храмі він бував не раз. Крім того, на півострові живе наша мати і їй буде легше відвідувати тут могилу брата", - розповів він "КП".

Матеріал по темі Прокляття послані Януковичу справджуються

Віктора Януковича поховали на кладовищі, де покояться герої Кримської війни і члени екіпажу атомохода "Курськ". До речі, місце на кладовищі Свято-Нікольського собору коштує близько 2000 доларів.

Популярні новини зараз

Прессекретарка Зеленського Мендель заявила про точні дати локдауну в Україні

Лазебна пообіцяла українцям надбавку до пенсії: хто отримає по 400 і 500 гривень

У Києві дівчину захопили в заручниці у власній квартирі - копи примчали за секунди

Українка народила чотирьох дівчаток, вся лікарня п'є шампанське: "Тримайся, таточку"

Показати ще

Працівник кладовища навіть проговорився, що Віктора поховали поруч зі знаменитим кримським кримінальним авторитетом Євгеном Поданєвим.

На похоронах Януковича-молодшого були присутні екс-президент, мати, дружина з 5-річним сином Іллею і найближчі родичі.

Олександр Янукович розповів деталі трагедії на Байкалі.

"Це сталося, коли було темно. Вітя їхав за кермом, почав хрустіти і тріскатися лід. Мабуть брат вирішив, що потрібно їхати далі, до більш товстого льоду - "тягнув" машину до кінця, вистрибнути встигли всі крім нього. Він пішов на дно, коли водійські двері були вже відкриті. Темно, холодна вода ..."

Севастопольсткі журналісти вже побували на військовому кладовищі і розповіли, що на свіжій могилі немає таблички з ім'ям і фото, а лише хрест та вінки "Від рідних", "від дружини" і "від сім'ї Бондар".

Нагадаємо, молодший син Януковича - Віктор, загинув на річці Байкал у Росії. Його авто провалилося під кригу. Усі пасажири врятувалися,а Віктор не встиг вибратися з автомобіля. Смерть політика підтвердили у Партії Регіонів.