Після голосування про зняття недоторканості з нардепа Олександра Онищенка, в ГПУ припинять на довший час розслідування злочинів такого рівня, адже цей прецидент несе загрозу зняття депутатської недоторканості з решти народних обранців. Таку думку висловив політолог Кирило Мовчанов, зазначивши, що арештовувати будуть тільки рядових чиновників.

" Я гарантую, що наступним затриманим буде людина, чиє прізвище не на слуху, яка не є не народним депутатом, і, скоріше за все, ця прізвище не буде відоме широкому загалові України. Це буде якийсь зам або помічник заступника колишнього міністра, щось такого характеру. Тобто, що це буде депутат Онищенко, це практично нереально", - повідомив Мовчанов і додав, що після випадку з Мосійчуком в парламенті жодна більшість не проголосує за зняття недоторканності.

Читати також: Луценко приховує злочини влади старими справами Януковича

Політолог переконаний, що якщо депутати проголосують за зняття недоторканості з Онищенка, вони самі можуть стати наступною мішенню

"Вони чудово розуміють, що якщо вони сьогодні проголосують за зняття недоторканності з Онищенка, то завтра її будуть знімати з них. Якщо брати в розрізі парламентського конфлікту, то там можуть всі сидіти спокійно", - повідомив Молчанов в ефірі радіостанції "Голос столиці".

Популярні новини зараз

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Головне за 3 грудня: перемога "Шахтаря", фатальний поворот "голодної туси", фінал "Холостячки" і мінімалка в 6700 гривень

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Леся Нікітюк впала в летаргічний сон, сестра-близнючка зробила заяву: "На екранах ви бачите не її"

Показати ще

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що народний депутат Олександр Онищенко спокійно втече за кордон.