Підняття тарифів на газ автоматично спровокує подорожчання вартості теплої води та опалення. Вже у травні, після завершення всіх святкувань, на киян очікує гірка реальність: адже вони масово відчують на власних гаманцях наслідки чергового підвищення тарифів на газ. Відтак, лише за теплу воду на киян чекатиме платіжна із сумою, мінімум, 400 грн. до сплати. Про це повідомив депутат від ВО "Батьківщина" Андрій Павловський на своїй сторінці в Facebook.

Отож, після подорожчання газу, кияни, які проживають в квартирах, платитимуть в середньому на 200 грн. більше за теплу воду і аж на 3600 грн. більше за опалення доведеться викласти власникам приватного житла.

Читати також: Квартира даром: де в Україні роздають житло безкоштовно

Якщо зараз особи, які мешкають, приміром у 2-кімнатній квартирі, площа якої становить лише 60 м.кв. платять за теплу воду 200 грн, то вже за травень вони змушені будуть оплатити 400 грн. Опалення в квартирах, за яке кияни в середньому сплачують 960 грн. зросте до 1920 грн. Ті, хто мешкає в приватних будинках, відчують наслідки гостріше: опалення, яке зараз обходиться у 3,6 тис. грн стрімко зросте до 7,5 тис. грн.

Тож вочевидь, киянам доведеться затягнути пояси ще тугіше, хоча далі вже нікуди.

Популярні новини зараз

Григорій Чапкіс підрахував статки молодшої на 50 років дружини: "Багатша за мене!"

Світ попрощався з фатальною бунтаркою Біллі Айліш: від колишньої зірки епатажу лишилися самі спогади

Американський журнал відкрив світові красу гуцулок і Карпат: "Люди живуть в гармонії"

Щасливий Дзідзьо потонув у обіймах статечної білявки: "Моє кохання"

Показати ще

Нагадаємо, уряд Володимира Гройсмана скасував "соціальну" норму розміром у пільгових 3,6 грн. для українців.