Опозиційний депутат висловив думку, що українці не зможуть оплатити подвоєні рахунки за житлово-комунальні послуги, за що їх почнуть виселяти, про це повідомляє "Обозреватель".

Як відомо, вже з першого липня в Україні подвоїться вартість опалення житла та гарячої води. Подібний стрибок рахунків викличе масові несплати з послуги ЖКГ, що призведе до виселення людей з їх квартир, так вважає народний депутат від "Опозиційного блоку" Микола Скорик.

"Підвищуючи тарифи в два рази, уряд свідомо ставить своїх громадян перед вибором - або не платити за "комуналку", або померти з голоду. Звичайно, люди перестануть платити, і підуть позови в суди, через які влада буде відбирати у неплатників житло. Так вибудовується схема, яка дозволить чиновникам з влади скуповувати квартири за безцінь", - заявив депутат.

Опозиціонер нагадав подібний прецедент, що стався лише місяць тому, коли суд позбавив житла жителя Луцька через заборгованість за послуги ЖКГ.

"Адже це були ще старі тарифи. Що ж говорити про нові? Хто в змозі платити 2 тисячі за опалення або 85-90 гривень за "куб" гарячої води? Тільки міністри, які прийняли таке рішення", - додав Скорик.