У мережі з'явилося кілька сюжетів про події в центрі Києва.

Безпосередні очевидці розповідають, що відбувається в центрі української столиці.

Варто зауважити, що повідомлення від учасників з різних сторін барикад відрізняються. Учасники акції протесту, в їх числі і народні депутати Семен Семенченко та Єгор Соболєв, заявляють про побиття протестантів силовиками. У свою чергу правоохоронці запевняють, що силу до протестувальників не застосовували.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що в центрі Києва близько тисячі людей влаштували акцію протесту проти торгівлі з окупованим Донбасом. Як повідомляють українські ЗМІ, блокадники пройшли від Майдану Незалежності до Адміністрації президента на Банковій вулиці. Активісти провели віче, на якому обговорили припинення торгівлі з окупантами. Після цього вони пішли блокувати Адміністрацію президента. Під час ходи учасники протесту чули вибухи петард.

Популярні новини зараз
Друга індексація за рік: українцям можуть знову підвищити пенсії В Україну посеред весни повертаються морози: коли прийде похолодання У метро змінюють правила: кого більше не пустять ПриватБанк запровадив нові правила: що тепер робити з валютою
Показати ще

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ