Ціни на оренду помешкання в Києві починає зростати. Ріст цін спостерігається у всіх столичних районах.

Про це повідомляє "24 канал". Оренда трикімнатної квартири в центральних районах Києві обійдеться майже в 10 тисяч гривень в місяць. Аналогічне помешкання у Голосієво та на Солом'янці здають за понад 8100 гривень. Трохи дешевшим буде винайняти житло на Подолі, Дарниці та Оболоні. Трикімнатна квартиру тут обійдеться в приблизно 7300 гривень на місяць. Найдешевші пропозиції житла у Деснянському районі шість тисяч гривень в місяць.

Без змін залишилась вартість оренди столичних офісів. Найдорожчі пропозиції, традиційно, пропонують у Печерському та Шевченківському районах. За квадратний метр там просять від 1,5 до 45 доларів. Найдешевше офіс можна зняти в Оболонському, Дніпровському, Голосіївському, Дарницькому та Деснянському районах. Ціни на приміщення тут стартують від одного долара за квадратний метр.

За тиждень виросли ціні й на продаж квартири. За трикімнатне помешкання в Печерському районі Києва доведеться віддати понад 2100 доларів за квадратний метр. Трохи дешевшою буде квартира На Солом'янці – 1300 доларів/квадратний метр. Найдоступніші варіанти житла можна знайти у Святошинському, Дарницькому та Деснянському масивах. Трикімнатну квартиру в цих районах можна придбати менш ніж за тисячу доларів за квадрат.