Одна з головних визначних пам'яток Москви - Третьяковська галерея оприлюднила відео, яке присвячується виставці "Іван Айвазовський. До 200-річчя від дня народження". Відкриття виставки відбудеться 29 липня на Кримському валу в будівлі музею.

У короткому ролику, який опублікували на сайті галереї, відтворені останні секунди життя художника-мариніста Івана Айвазовського, який помер, малюючи морський пейзаж.

Читайте також: Художник показав дитячі малюнки очима дорослих

Ролик супроводжує поезія відомого російського письменника Федора Івановича Тютчева "Ти хвиля моя морська ...". Закінчується відео словами: "Він прожив довге та щасливе життя, помер у 83 роки, коли писав море. Понад 100 кращих картин великого романтика".

Популярні новини зараз
Світло буде відсутнє по 20 годин на добу: експерт попередив про найгірший сценарій Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

На виставці галерея представить більш ніж 200 експонатів, з них творів живопису буде лише 120. Експозція також включить в себе 55 графічних робіт. Окрім того відвідувачі галереї зможуть побачити додаткові матеріали та паспорт з численними візами художника-мандрівника. Свої роботи для виставки віддали 17 музеїв. Третьяковська галерея створить спеціальний додаток-аудіогід для мобільних, який також присвятить виставці "Іван Айвазовський. До 200-річчя від дня народження"