Парад до Дня Незалежності запропонували перенести в Донецьк

поділитись
Проводити військовий парад під час війни - верх цинізму, адже за кошти, витрачені на парад, можна було б купити озброєння для українських захисників

Проводити військовий парад під час війни - верх цинізму, адже за кошти, витрачені на парад, можна було б купити озброєння для українських захисників, а західним партнерам та країнам ЄС під час війни зовсім не обов'язково демонструвати військову міць України - вона очевидна на сході країни.

Президент громадської організації "Мольфар" Юлія Вотчер повідомила, що бійці в АТО буквально "плюються" від того, що дозволяють собі столичні чиновники.

"Я їжджу виключно на саму передову. І ми розмовляли. Ви знаєте, мені гірко казати це, але вони просто плюються. Вони це не сприймають. Немає чим зайнятися, хай ідуть до нас - ось така була відповідь", - повідомила Вотчер для радіостанції "Голос столиці".

Нагадаємо, раніше Знай.ua повідомляв, що минулого року напередодні святкування Дня Незалежності України, киян розчулив український військовий, який без ноги приймав участь в репетиції військового параду.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
військовий парад, Київ
Вибір редакції, Шоу-бізнес
18.03.2018
На місце події викликали рятувальників
0
0
18:32 17.03.2018
Стихія створює їм проблеми
0
0
17:46 17.03.2018