Київські автохами не втомлюються дивувати і викликати величезну кількість негативу в свою сторону. Цього разу мешканці столиці стали свідками масового порушення правил паркування.

Відповідні знімки опублікували на сторінці спільноти "dtp.kiev.ua" у соціальній мережі facebook.

"Київ. Малишка. Негідники повністю зайняли тротуар. Поліція виїхала. Як з ними боротися?" - підписав фотографії автор публікації.

На фото видно, як відразу кілька водіїв залишили своїх "залізних коней" на тротуарі, повністю перегородивши прохід пішоходам. Найцікавіше, що цей факт їх абсолютно не хвилює.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", донецький герой парковки розлютив відвідувачів київського вокзалу.[[{"fid":"160243","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"900","width":"675","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

[[{"fid":"160244","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"900","width":"675","class":"media-element file-default","data-delta":"2"}}]]