Ставши до роботи, новопризначений голова парламенту Андрій Парубій насамперед полегшив життя народним депутатам України, звільнивши їх від необхідності звітувати за власну законодавчу діяльність і відвідування парламенту.

Зокрема, Парубій прибрав з офіційного сайту Верховної Ради розділ про звітність народного депутата, де вказується статистика відвідування тих чи інших депутатом засідань ВР, кількість їх депутатських запитів і підготовлених законопроектів.

В якості виправдання такого рішення, спікер навів як аргумент "протидію законодавчому спаму". Під "спамом" глава українського парламенту має на увазі "величезну кількість законопроектів", що вносяться депутатами заради "привабливої статистики".

Читайте також: Аронець запропонував Парубію або одягти штани, або зняти хрестика

"Депутати, щоб мати привабливу статистику, вносять величезну кількість законопроектів. Тому одним із перших розпоряджень я наказав прибрати з сайту Верховної Ради України цю позицію зі звіту про оцінку діяльності депутатів", - пояснив голова парламенту.

Популярні новини зараз

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

У Польщі зник чоловік у шкіряній куртці, рідні благають про допомогу: "Востаннє бачили на вокзалі"

Тіна Кароль мало не полетіла зі сцени під час концерту, всьому виною довга сукня

Показати ще

Такий крок в сторону від прозорості дій народних обранців, Парубій назвав "одним з тих рішень, які можна швидко реалізувати".