Пенсіонерів масово виселятимуть із квартир

поділитись
Пенсіонери, які мають заборгованість за комунальні платежі, змушені будуть продавати дорогі квартири, щоб сплатити за "комуналку"

Депутат від ВО "Батьківщина"Андрій Павловський переконаний, що борги за комунальні послуги найбільше загрожують саме літнім людям, які проживають в дорогих квартирах в центрі Києва. Комунальні неплатежі можуть обернутися для них виселенням або ж продажем квартири.

"Урядовці цинічно кажуть, що в нас ринкова економіка, це ж капіталізм – не можеш утримувати, наприклад, квартиру на Печерську у центрі міста, де живе багато пенсіонерів, – продавай її, виїжджай з Києва, чи в село, чи в район на окраїні. Це буде природна міграція населення, вони так кажуть, і більше того, може виникнути проблема неплатежів, коли люди не потягнуть, то в родині може виникнути вибір між тим, щоб нагодувати дитину, зібрати її в школу і люди будуть витрачати ці гроші на дитину, ніж витрачати їх на комунальні послуги.", - повідомив Павловський під час інтерв'ю для UkrLive.tv.

Також він зазначив, що в Чернігівській та Сумській областях заборгованість за "комуналку" вже зросла на 30% і це може швидко розповсюдитись і на Київ.

Читати також: Субсидії заберуть у половини українців

"Місцева влада, комунальні підприємства будуть подавати до суду за заборгованість, щоб описати майно і навіть забрати квартиру за борги, тим паче, що Верховна Рада внесла зміни до Цивільного кодексу і там передбачено, що можна забирати майно громадян.", - наголосив нардеп.

Нагадаємо, в Україні пройде верифікація доходів отримувачів соціальної допомоги, в ході якої багато українців втратять право на субсидії та соцдопомогу.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
борги, виселення, квартири
Їй заборонила обіймати посади пов'язані з протипожежною безпекою
0
0
23:54 24.04.2018
Міністр оборони підписав відповідний наказ
0
0
23:33 24.04.2018
Фронт-мен гурту O.Torvald Женя Галич розчулив шанувальників зворушливими дитячими світлинами
0
0
23:00 24.04.2018