На відеосервісі YouTube з'явилося відео, яке цілком може претендувати на відкриття принципово нового способу створення тяги для катання на сноуборді. На ньому маленький сноубордист їде, тримаючись за причеплену до квадрокоптера мотузку.

Відео виклав користувач Valpluska. "Всі знають Кайтбординг? Так от, зустрічайте! Дронбординг! (p.s. Драйву немає, оскільки коптер слабкий, а так все можливо!) І не ставтеся серйозно, це просто ідея", - говорить він в описі відеоролика.

На думку фахівців, ця ідея має великий потенціал, тільки необхідно використовувати дрони з значно більшою потужністю.

Читайте також: Відчайдухи катаються по замерзлому озеру в Івано-Франківську (відео)

Відзначимо, що любителі активного зимового відпочинку вже давно зрозуміли, що для хорошого катання не обов'язково їхати на гірськолижний курорт. В останні роки набирає популярності джипбординг - екстремали їдуть на дошці, причепившись мотузкою до позашляховика.

Популярні новини зараз
Понад 4 500 гривень: хто може отримати нову зимову допомогу В Україні готують нові правила для водіїв: що зміниться Відключення світла скасують: хто більше не житиме по графіках Потрібно готуватися до трьох варіантів: школярів переводять на новий формат навчання
Показати ще

Крім того, при наявності великої рівної засніженої поверхні, наприклад, замерзлого водосховища, для створенні тяги можна використовувати кайт.