Китайська компанія "Ehang", розпочне пробні польоти свого останнього творіння – першого в світі пасажирського безпілотника.

"Ehang 184" може підіймати вантаж до ста кілограмів, в салон квадрокоптера вміщається одна людина, ззаду є багажник для рюкзака. Літальний апарат може піднятись на висоту до 200 метрів та провести в небі до 23 хвилин. Для того щоб повністю зарядити акумулятор необхідно до чотирьох годин часу.

Зліт копт ера, як і його посадка здійснюється за допомогою додатка для планшетного комп'ютера.

Влада американського штату Невада видало дозвіл компанії "Ehang 184" на пробні польоти для подальшої реєстрації та ліцензування нового виду транспортного засобу.

Чиновники з Невади переконані, що в недалекому майбутньому безпілотні таксі стануть повноцінною частиною транспортної системи штату.

Популярні новини зараз

Діаманти і чисте золото: в Україні створили найдорожчу сукню, від вартості і фото падає щелепа

Українцям виплачуватимуть пенсії за новою схемою: що зміниться в 2020 році

Після обшуків на "Прямому" Матвій Ганапольський зробив скандальну заяву: "Те, що хочуть від нас чути"

Портнов заявив про нову коаліцію в Раді, Зеленському не сподобається: "Токсичний Порошенко пронизав в уряд"

Показати ще

Деякі експерти та журналісти занепокоєні тим, що квадрокоптер може провести в повітрі дуже мало часу, та тим, що апарат не має резервної системи приземлення. Також компанії необхідно допрацювати систему уникнення від літаючих об'єктів.

Нагадаємо, що "Ehang 184" було представлено на виставці CES 2016, тоді й оголосили приблизну ціну товару – 200-300 тисяч доларів.