Сьогодні, на Трипільської ТЕС, що в Київській області стався потужний вибух.

"Під час проведення чищення резервуару місткістю 20 куб. м, який вже давно не експлуатувався, стався вибух залишків кисню. В результаті двоє співробітників отримали значні опіки", - розповіла "Вестям" спікер ГСЧС в Київській області Вікторія Рубан.

Вона також зазначила, що співробітники ГСЧС до ліквідації аварії не залучалися.

Зазначимо, що Трипільська теплова електрична станція - наймогутніша електростанція в Київській області, та являється найбільшим постачальником електроенергії в Київську, Черкаську та Житомирську області.

Підприємство займає площу 281,3 га. розташований в Обухівському районі Київської області.

Популярні новини зараз
Українців позбавляють прописки через ТЦК: що треба перевірити Зняття готівки та перекази: які операції ПриватБанк вважає підозрілими "Ощадбанк" попередив пенсіонерів: що буде з картками та виплатами ТЦК змінили плани щодо чоловіків 50+: як відбувається мобілізація
Показати ще

Читайте також: Дарницька ТЕЦ повільно вбиває жителів Позняків

Нагадаємо, що 2 червня, в результаті пожежі на Дарницькій ТЕЦ половина киян лишилась без води.