Сьогодні вранці під будівлею "Київміськбуду" мітингувальники влаштували акцію протесту через незаконні забудови.

Про це повідомляє "Українська правда".

Під час акції виникли сутички з застосуванням димових шашок. Протестувати вийшли близько трьох десятків людей, які обурені забудовою на Святошинському провулку у Києві.

Правоохоронці застосували сльозогінний газ, а коли почалися вибухи і стрілянина, пікетувальники кинулися тікати.

Читайте також: Мер Києва продовжує покривати незаконні забудови

Популярні новини зараз
Пенсіонерам доплачуватимуть від 300 до 1038 грн: хто отримає "бонусні" гроші Старшокласників виганяють зі шкіл: де з 1 вересня не братимуть на навчання Тарифи на комуналку з 1 квітня: чи подорожчають послуги після опалювального сезону Пенсії підскочать двічі: кому вже цієї весни додадуть сотні гривень понад індексацію
Показати ще

Нагадаємо, раніше портал позафракційний народний депутат, член політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Андрій Іллєнко повідомляв, що за час перебування Віталія Кличка в кріслі мера кількість незаконних забудов не зменшилась.