Ще один великий успіх українських біатлоністок цього сезону. Цього разу Олена Підгрушна здобула перемогу у спринтерській гонці під час сьомого етапу Кубка світу у канадському Кенморі.

Олена Підгрушна зуміла пройти два вогневі рубежі без жодного промаху і у своєму фірмовому стилі дуже швидко пройшла останнє коло. У підсумку вона випередила польську біатлоністку Крістіну Гузік, яка показала другий час. Бронзу у спринті завоювала італійка Доротея Вірер.

Перемога у Кенморі дозволила українській біатлоністці піднятися на сьоме місце у загальному заліку Кубка світу. Фантастичну гонку також провела українська біатлоністка Ірина Варвинець, яка фінішувала восьмою. У свою чергу лідерка загального заліку Габріела Соукалова з Чехії продемонструвала лише сьомий результат.

Для Олени Підгрушної ця золота нагорода стала другою в кар'єрі на етапах Кубка світу. Раніше українська біатлоністка завоювала золото також у спринті на етапі Кубка світу в Нове Место у 2013 році.