Тім Донер з самого дитинства був актором. Це і допомогло йому ознайомитись з діалектами різних мов. Про це повідомляє польське видання Newsweek.pl.

Підліток-поліглот запевняє, що знання кількох іноземних слів зі словника ще не означає, що людина володіє мовою. Він часто грав ролі в рекламах і усвідомив різницю між звуками в різних мовах. Але на той час ще не уявляв, як можна використати ці знання в навчанні. Після двох років лекцій із французької так і не міг вільно порозумітися.

"Французька була попросту черговим предметом. Навіть якщо я міг називати конкретні речі та частини речення, я не міг підтримувати розмову", - розповів хлопець.

Підліток також вивчав латинь. Але ставлення у нього до неї було, як до системи, що складається з низки головоломок. Був час, коли він зацікавився палестино-ізраїльським конфліктом. Цей підштовхнуло його до вивчення цих мов. Також під час навчання слухав реп.

Читайте також: Британка долетіла до Австралії на біплані 1942 року

Популярні новини зараз

Мама Дана Балана навчила сина, як завоювати серце Тіни Кароль: "Борись до кінця"

Alyona Alyona в одній футболці перетворилася на Каменських: "Це несправедливо!"

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Показати ще

"Я слухав слова і повторяв їх. Тоді спробував поговорити через Skype із носіями мови раз на тиждень, іноді раз на місяць", - згадує підліток.

Він помітив, що згодом знання мови почали поліпшуватися. Хлопець не розмовляв вільно, як її носії, але може розуміти їх.

Якось вночі хлопець надумав записати відео. В ньому він повторює одну фразу: "Тім розмовляє...". Далі продовжує повторювати її щоразу іншою мовою.