У Києві може з'явитися тунель під Дніпром, який зв'яже лівий і правий берег столиці. Про це заявив новий радник мера Києва Олексій Кривопішин.

За його словами, у нього багато ідей і програм, що стосуються транспортної сфери столиці, і він має намір їх реалізувати в короткі терміни. Одна з них стосується тунелю, який пройде під Ботсадом на Печерську і зв'яже обидва береги Дніпра, пишуть "Вести".

"Ідея - реалізувати проект тунелю, який простягнеться від Московської площі, через Ботсад, Дарницький міст, який зараз використовується не повною мірою", - говорить Кривопішин. Крім того, він планує інтегрувати міську електричку в систему міського транспорту, а також продовжити будівництво Подільського моста. "Його простоювання у незавершеному вигляді завдає великої шкоди місту. За рахунок яких коштів продовжимо будівництво, ще будемо обговорювати", - говорить Кривопішин.

Читайте також: Метро Києва неможливо зробити цілодобовим

Нагадаємо, ще в 2011 році київська влада заявляла про намір почати будувати перший підземний автомобільний тунель. Його планували прокласти від нового Дарницького мосту (міст Кирпи) до перетину Залізничного шосе та вулиці Кіквідзе.