Після розорення польських підприємств, Бальцерович візьметься за українські

поділитись
Міністр юстиції Польщі розкритикував призначення Петром Порошенком Лешека Бальцеровича своїм представником, оскільки в Польщі цей політик зганьбився

В уряді Польщі не схвалюють призначення Лєшека Бальцеровича представником Петра Порошенка, пояснюючи це тим, що Бальцерович причетний до корупційних скандалів та став причиною банкрустсва багатьох великих підприємств. Про це повідомив депутат від ВО "Батьківщина" Андрій Павловський на своїй сторінці в Facebook.

"В уряді Польщі обурені, тим що Порошенко призначив Бальцеровича своїм представником! Міністр юстиції та генеральний прокурор Польщі Збігнєв Зьобро скептично висловився про роботу Лешека Бальцеровича в Україні.", - повідомив Павловський.

Також нардеп процитував Зьобро з його сторінки в Twitter, де польський політик дуже критично відгукнувся про Бальцеровича.

Читати також: Бальцерович розділив Польщу на багатих та бідних

"Часи Бальцеровича в Польщі: скандали Fozz, алкогольний та інші, розорені фабрики та державні рільничі господарства, за копійки продані банки. Боже, Україну збережи!" - написав Зьобро.

Нагадаємо, сам Бальцерович повідомив, що він не переїде до Києва, а буде працювати дистанційно, відвідуючи Україну лише декілька разів щомісяця.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Лешек Бальцерович
Конгрес США прийняв новий закон
0
0
10:29 23.03.2018
Слідчі вимагають посадити нардепа за ґрати
0
0
10:02 23.03.2018
Вони вирішили залишитися друзями
0
0
09:59 23.03.2018