Якщо Сполученим Штатам вдасться домогтися екстрадиції українського мільярдера Дмитра Фірташа, Кремль не знехтує можливістю просто ліквідувати його.

Про це заявив Михайло Гончар, керівник центру глобалістики, передає "Укрінформ".

Він пояснив, що Росія внесла надто велику заставу за Фірташа (125 мільйонів євро), щоб можна було сумніватися в тому, як вона опікується українцем і всіма правдами й неправдами намагається обійти судову систему Австрії, не допустивши екстрадиції. Шум в інстанціях Відня минулого тижня - найкращий тому доказ.

Також Михайло Гончар сказав: "Якщо екстрадиції не вдасться уникнути, то можна не сумніватися, що наказ про його ліквідацію вже існує... Тому що він - органічна частина системи, створеної Мордором. Екстрадиція Фірташа означає зворотний відлік часу для Путіна і Мордору".

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, що ФБР жадає, щоб Фірташ "злив" інформацію про представників російської та української мафії.

Популярні новини зараз
Поклали одну річ на підвіконня - і батареї більше не потрібні: квартира стала теплішою за 10 хвилин Які спеціалісти будуть затребувані у Німеччині у 2026 році Мороз триватиме ще тижнями: синоптики попереджають про аномальну зиму До Німеччини та Польші шлях перекриють: українців змусять платити за в'їзд до країн, скільки треба викласти
Показати ще