Любителі вина можуть порадіти новій розробці вчених з США - тепер у них є можливість пити вино і не бояться, що його зіпсувало сонце або інші фактори. Вчені розробили алюмінієву пляшку об'ємом 750 мл, яка оберігає напій від зовнішніх факторів. Вино збереже свої властивості навіть після 30 днів з відкриття.

Розробку назвали "розумною пляшкою", яка являє собою футляр з сенсорним екраном, в який можна спокійно поміщати катридж з вином, повідомляє Gazeta.ua. Вчені не тільки подбали про збереження консистенції, але і про те, щоб певне вино вживали з конкретними стравами. У цьому допоможе тачскрін на екрані, за яким можна отримати потрібну інформацію, а також перевірити якість вина.

Екран показує, скільки вина залишилося в пляшці, також в ній є Wi-Fi, щоб замовити ще одну партію картриджів. Коли компанія збере потрібні кошти для масового виробництва, то запустять продаж. "Розумну пляшку" можна буде купити в жовтні 2016 роки за 349 доларів. Перші щасливчики і власники такої пляшки зможуть придбати чотири катриджа.

Читайте також: Бургундське піно нуар і мерло з Бордо скоро зникнуть

Нагадаємо, що в грудні минулого року вчені з'ясували, що келих червоного вина дорівнює одній годині заняття спортом.