Поліцейським, які прибули на місце, вдалось зупинити вуличного "нудиста". Причини такої незвичайної поведінки чоловіка залишаються невідомі.

Фотографії голого киянина викликали бурхливе обговорення його вчинку в соцмережі. "Ну, мужик на пляж йде, що не зрозумілого", - пише Chazz Michael-Michaels. "Може, води вдома немає", - жартує Віталік Пашинський. "Учень секції Сумо втік", - іронізує Георгій Маруненко.

Фотографії з'явилися в групі "Троєщина ВК", інформує "Знай".

Як виявилося, цього ж голого мужика раніше бачили і на інших вулицях Києва.

"Я це бачила на Данкевича, тільки з протилежного боку. І посміялася від душі. Я його коли бачила, то йшов перевальцем, і йому було начхати, що дивляться на нього", - розповіла Milagros Coin.

Популярні новини зараз
Приготуйте, не пошкодуєте: ці копійчані крупи вбережуть від діабету та зменшать ризик хвороб серця Пенсіонерам готують доплати у жовтні, хто отримає Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків
Показати ще

Читайте також: Список столичних пляжів, які відкриють цими вихідними

"У податкову пішов, він якраз вздовж Закревського йшов в супроводі копа. Якась жінка йому рушник дала, але він не сховався їм", - розповіла Лера Бабич. "Це ж Троєщина, хлопці! Знайшли чому дивуватися", - підсумував Віталій Бородіенко.