Фіскальна служба перевиконала план зі збору обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів.

25,2 млрд грн за лютий 2017 року зібрав у бюджет Офіс великих платників податків Державної фіскальної служби. Таке багате поповнення скарбниці становить в перерахунку на кожного українського пенсіонера більше середньої пенсії, повідомляє hunta.info.

На сайті відомства повідомляється, що податкові надходження збільшилися більш ніж у півтора рази, на 9,5 млрд грн, в порівнянні з лютим минулого року.

Начальник Офісу Євген Бамбизов зазначив, що завдяки роботі податківців 110 підприємств показали прибуток, хоча раніше показували тільки збитки. Також він назвав рекордсменів по зростанню податкових платежів: ПАТ «Укртрансгаз», ПАТ «Південний гірничо-збагачувальний комбінат» і АТ «Мотор Січ».

Офіс великих платників податків ДФС працює з локомотивами української економіки, річний дохід яких перевищує 1 млрд.грн або які платять в рік більше 20 млн грн податків.

Популярні новини зараз
"Закрий п*здак Аркаша": Скрипін нагадав "харошому" руському Бабченко його місце Головне за ніч: кримчани "зустріли" ворожу техніку, небезпечна погода в Україні та чергові дефіцити продуктів Андрій Хветкевич після "Холостячки" зі Златою Огнєвіч зрозумів, що він гей: краще гарячий колумбійський красунчик Дефіцит цукру в Україні: зупиниться ще 10 переробних заводів
Показати ще