Запровадження пенсійної реформи в Україні не допоможе повноцінно забезпечити українців гідним рівнем доходу після виходу на законний відпочинок – для цього необхідно ввести накопичувальну систему.

Про це повідомляє "Сегодня".

На думку експертів, наша країна суттєво відстає від європейських стандартів заробітної плати та соціальних доходів, втім приватні фонди для пенсіонерів поки що не викликають довіри.

У Мінсоцполітики запевняють, що недержавні структури, які займаються цим питанням, вже успішно функціонують в Україні. Передбачається, що за їх рахунок громадяни зможуть отримати так звану подвійну пенсію – першу виплатить держава, а іншу – фонд, кошти в якому накопичуватимуться протягом десятків років стажу.

Але існують ризики, що швидкі темпи інфляції можуть стати на заваді цьому, адже переконати людей вкладати гроші у структури, які не дають гарантій – майже неможливо.

Популярні новини зараз

Без п'яти хвилин тато Віктор Павлік осідлав мрію Пікалова - хай буде батл: "У старості щеня..."

Британські міноносці мчать до берегів України: путінським коритам буде страшно

Нещастя наздогнало дружину Віктора Павлика на останніх місяцях вагітності: "Ще гірше"

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" показав лисицю з людською головою: "Складно повірити"

Показати ще

Голова ПФ Микола Шамбір зазначив, що у разі сплати внесків до державних фондів можна реформувати всю систему, але активи повинні зберігатися за зразком банківського депозиту, який передбачає компенсацію коштів у будь-якому випадку.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, як працюватиме накопичувальна система пенсій.