Патрульні поліцейські разом з рятувальниками Державної служби надзвичайних ситуацій врятували незрячого чоловіка у Львові, який міг випасти з третього поверху. Він переплутав двері квартири з карнизом будівлі.

Про це повідомляє місцеве видання "Zaxid.net". На місце інциденту поліцейські викликали мешканці дев'ятиповерхівки на вулиці Шевченка, 348. В ній і мешкав чоловік.

"Чоловік переплутав двері в квартиру та вихід на карниз, на щастя, люди побачили його і вчасно зупинили. У цей момент він стояв на карнизі третього поверху. Пізніше чоловік запевнив, що не хотів закінчити життя самогубством, просто не зорієнтувався", – розповіла речниця патрульної поліції Львова Катерина Рибій.

Патрульні викликали рятувальників на місце події . Вони, з допомогою пожежної драбини, спустили незрячого чоловіка вниз. Після цього поліція допомогла чоловіку знайти двері у квартиру та зайди туди.

Нагадаємо, поліція міста Харків зупинила школярку, яка хотіла покінчити з життям. Дівчина була готова стрибнути з даху багатоповерхівки, але стражі порядку зупинили її в останню мить. Вони швидко знайшли ключі від горища та зупинили дівчину у той момент, коли вона вже майже крокувала на той світ.

Популярні новини зараз
Після вибухів у Криму росіяни раптом вирішили перемістити авіабази "від гріха подалі", але знову порушили правила безпеки Пропагандист Соловйов знову "ущемився" через країни Балтії: після України обіцяє війну Естонії, Латвії та Литві Масштабне безробіття в Україні: яку роботу можна отримати без досвіду та резюме вже зараз Земфіра підірвалася на міні у Донецьку
Показати ще