Польща відкинули твердження президента Росії Володимира Путіна, стосовно тренувань українських військових та активістів Майдану, які ніби то проходили на її території.

Це заявив міністр оборони Польщі Томаш Сємоняк у відповідь на слова Володимира Путіна у псевдодокументальному фільмі телеканалу "Россия 1" - "Крим. Шлях до батьківщини",

Сємоняк наголошує, що коментар Путіна у цій стрічці є брехнею та пропагандистською грою. Він також підкреслив, що це вже не перша й не остання брехня у інформаційній війні, яку веде Росія.

"Подібні інсинуації про польських інструкторів вже з'являлися, і вони є неправдивими. Міністр закордонних справ нашої країни сьогодні перебуває на зустрічі у Брюсселі, але як повернеться – напевно вирішить, як відреагувати на наклепи такого сорту", - сказав міністр оборони.

Марцін Войцеховський, речник Міністерства закордонних справ Польщі написав на власній сторінці у Twitter, що заяви про те, що активісти Майдану проходили навчання та отримали обмундирування в Польщі, є неправдивими.

Популярні новини зараз

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Оля Полякова розповіла, як працювала глоткою по 230 днів: "Приїхала, труси поміняла і поїхала"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

"Це виключно елемент пропагандистсько-інформаційної війни", – написав він.