Польща відкинули твердження президента Росії Володимира Путіна, стосовно тренувань українських військових та активістів Майдану, які ніби то проходили на її території.

Це заявив міністр оборони Польщі Томаш Сємоняк у відповідь на слова Володимира Путіна у псевдодокументальному фільмі телеканалу "Россия 1" - "Крим. Шлях до батьківщини",

Сємоняк наголошує, що коментар Путіна у цій стрічці є брехнею та пропагандистською грою. Він також підкреслив, що це вже не перша й не остання брехня у інформаційній війні, яку веде Росія.

"Подібні інсинуації про польських інструкторів вже з'являлися, і вони є неправдивими. Міністр закордонних справ нашої країни сьогодні перебуває на зустрічі у Брюсселі, але як повернеться – напевно вирішить, як відреагувати на наклепи такого сорту", - сказав міністр оборони.

Марцін Войцеховський, речник Міністерства закордонних справ Польщі написав на власній сторінці у Twitter, що заяви про те, що активісти Майдану проходили навчання та отримали обмундирування в Польщі, є неправдивими.

Популярні новини зараз
Кожному будинку призначать "господаря": у багатоповерхівках житимемо за новими правилами Пенсії та виплати зросли: хто в Україні отримає більше грошей у 2026 році Штрафи за газовий котел: коли можуть покарати ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Показати ще

"Це виключно елемент пропагандистсько-інформаційної війни", – написав він.