Президент України Петро Порошенко пообіцяв у 2017 році збільшити зарплату для вчителів.

Як повідомили в прес-службі президента, про це Петро Порошенко заявив на зустрічі з переможцями конкурсу "Учитель року - 2016" з нагоди Дня працівників освіти.

"Дав завдання уряду, що пріоритетом на 2017 рік має бути фінансування освіти. І не на 5%, і не на 10% повинна бути підвищена заробітна плата. Ми домовилися, що ми повинні вийти на планку 33% - на третину має зрости фінансове забезпечення українського вчителя", - повідомив президент.

Глава держави підкреслив, що уряд виконав це завдання. Він зазначив, що це повинно стати додатковою фінансовою мотивацією, щоб кращі фахівці залишалися в українській школі.

У 2016 році рівень заробітної плати вчителів без категорії становить 3 тис. 239 грн, а в 2017 році повинен підвищитися до 4 тис. 541 грн. Рівень зарплати вчителя вищої категорії з усіма надбавками повинен збільшитися з 4 тис. 483 грн у 2016 році до 6 тис. 400 грн в 2017 році.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко показала маленьку копію Мірзояна на тлі річки: татова дочка

Українців не впустили на матч Євро-2020 в Бухаресті з Кримом на прапорі: "Спірна територія"

Красуня Боржемська в спокусливій позі змусила Узелкова кусати лікті: жінка-кішка

Регіна Тодоренко зізналася в сексі на "Орлі і Решці": "брудне дівчисько" і важливість розміру

Показати ще

Крім того, глава держави наголосив на важливості покращення якості освіти, в тому числі в сільській місцевості: "Повинні знайти гідну відповідь, щоб кожен учень сільської школи мав можливість отримувати якісну освіту".

Також президент додав, що планує забезпечити школи ще 26 тис. комп'ютерів.

Глава держави наголосив на важливості професії педагогів і згадав шкільні роки: "Згадую своїх вчителів фізики, математики, мови, хімії. Скільки років б не минуло, це завжди залишається в серці. Талановитого вчителя пам'ятаєш все своє життя".

Крім цього, глава держави подякував вчителям за якісне виховання молодого покоління українців.

Як повідомляв "Знай.ua", прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що українським вчителям і медикам планують підвищити зарплату.