Петро Порошенко продовжує очищувати керівні лави Служби Безпеки України.

"Цього разу під звільнення потрапив уповноважений президента України з питань контролю за діяльністю Служби безпеки України Анатолй Полях", - повідомляє сайт УНІАН.

У наказі №53, підписаному Порошенком 3 березня йдеться про звільнення Поляха Анатолія з посади уповноваженого президента України з питань контролю за діяльністю СБУ.

Нагадаємо, 14 лютого президент України підняв питання кадрових змін у керівництві відомтсва.

Порошенко звільнив начальника департаменту контррозвідки СБУ Віталія Найду, а також начальника департаменту захисту національної державності СБУ Анатолія Дублика.

Популярні новини зараз
Як захистити вікна від вибухової хвилі: бюджетний лайфгак від українки Зміни у зимових канікулах: як будуть відпочивати школярі Війна скоро закінчиться: нардеп приголомшив новиною ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги
Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", Порошенко затіяв перестановки в СБУ.