Перед фіналом Чемпіонату Європи португальські ЗМІ як слід потролили збірну Францію. На обкладинці авторитетної газети O Jogo обличчя французьких гравців замінили півнями.

На першій шпальті в усю красу зображений головний футболіст Португалії Кріштіану Роналду. Поряд з ним журналісти перелічили склад збірної Франції. На фото зображенні 11 півнів, які підписані прізвищами зіркових футболістів.

Зазначимо, що газета своїм тонким тролингом жодним чином не заділа гідність французьких гравців. На логотипі їхньої команди зображений саме півень.

Читайте також: Роналду вважає Францію фаворитом в фіналі Євро-2016

Нагадаємо, матч Португалія - Франція розпочнеться сьогодні о 22:00 за київським часом у Сен-Дені. Букмекери вважають фаворитом гри господаря турніру.

Популярні новини зараз
Ці 4 знаки Зодіаку переживуть переворот у житті вже найближчими тижнями Пенсіонерам дали два тижня: що терміново потрібно зробити В Україні підвищили ціни на комуналку: які послуги подорожчали Штрафи за газовий котел: коли можуть покарати
Показати ще