Сьогоднішній матч чемпіонату Іспанії між "Сельтою" та "Реалом" перенесли на невизначений термін. Причиною такого рішення став обвал даху на стадіоні "Балаідос" у Віго.

За інформацію Marca, з самого ранку проведення гри було під питанням, адже у Галісії сьогодні сильні дощі та шторм. Дах домашньої арени "Сельти" не витримав вітру. Матч скасували з міркувань безпеки. Це підтвердили на офіційному сайті Федерації футболу Іспанії.

Читайте також: Австралійська легенда футболу "не дійшла" на заміну

Представники "Реала" виступили проти перенесення гри та пропонували провести її на іншому стадіоні або з зачиненою трибуною, де пошкоджено дах.

Матч "Реал" - "Сельта" мав відбутися сьогодні о 21:45. Коли саме команди його зіграють, поки невідомо. Зазначимо, що "Реал" вже має у календарі одну перенесену гру проти "Валенсії".

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 3 липня: неприємні сюрпризи, перешкоди у кар'єрі та несподівані витрати – прогноз для всіх знаків Зодіаку Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам
Показати ще

"Реал" лідирує у чемпіонаті Іспанії з відривом в один бал від "Барселони", маючи вже два матчі у запасі. "Сельта" займає 10-у сходинку, однак вибила мадридський клуб з Кубку Іспанії.

Як повідомляв портал "Знай.ua", сьогодні 32 роки виконалось головній зірці "Реала" Кріштіану Роналду.