У п'ятницю, 20 травня, в підвальному приміщенні адміністративної будівлі Головного управління Національної поліції в Києві в результаті проведення ремонтних робіт сталося займання, повідомила речник столичної поліції Оксана Блищик.

"Сьогодні в підвальному приміщенні в результаті проведення ремонтних робіт сталося займання, а потім задимлення адмінбудівлі Головного управління Національної поліції в місті Києві", - написала Блищик в Facebook.

Вона повідомила, що особовий склад Національної поліції евакуювали з будівлі.

Читайте также: У підземному переході в центрі Києва влаштували застілля

В результаті події ніхто не постраждав. На місці події працюють представники Державної служби надзвичайних ситуацій.

Популярні новини зараз
ТЦК не залишать у спокої: ухилянтів попередили, перечекати не вийде ПриватБанк постукає у двері? Українців перевіряють вдома без попередження На хліб та комуналку: пенсіонерам роздадуть по 5000 гривень, але пощастить небагатьом Посилення мобілізації: в ТЦК з'являться нові підрозділи для пошуку ухилянтів
Показати ще